Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volkswagen

 • VOLKSWAGEN GOLF 3
  5 Foto

  VOLKSWAGEN GOLF 3

  • 04/06/2020

  Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI VITI 1997 220 000 KM KAMBIO MANUALE ME 5 MARSHA I PAJISUR ME KONDICIONER SU...

  • Nafte
  • 230,000 Km
  • Makine familjare
  • E Zeze
  € 600(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Golf 5
  6 Foto

  Golf 5

  • 25/05/2020

  Golf5 i zi 1.9 nafte Dhjetor i 2005 Letrat per i vit

  • Nafte
  • 180,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Golf 5
  6 Foto

  Golf 5

  • 16/05/2020

  Shitet Golf 5 viti 2007 1.6 benzine gas, manual. Makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga Italia dhe eshte me 121000km ori...

  • Benzine/Gas
  • 121,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 3,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Passat
  6 Foto

  Volkswagen Passat

  • 13/05/2020

  Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per prove kudo qe te deshironi. Me letra te rregullta dhe shume ekon...

  • Nafte
  • 230,000 Km
  • Veture
  • Kafe
  € 5,699(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Touran
  2 Foto

  VW Touran

  • 02/05/2020

  Shitet vw Touran 1.4 benzine, viti 2007 kambio automatike DSG, navi, sensor parkimi, pilot automatik. Dogan e pagua...

  • Benzine
  • 167,000 Km
  • Makine familjare
  • Gri
  € 5,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Tiguan TSI
  5 Foto

  Volkswagen Tiguan TSI

  • 02/05/2020

  Shitet ✅Volkswagen Tiguan,Automatic 139Km Tavan Xhami-Back Up Camera -Super Mjet Clean -,Sedilje me Ngrofje,Ekran...

  • Benzine/Gas
  • 139 Km
  • Makine familjare
  • Blu e erret
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • WOLKSWAGEN GOLF 4
  4 Foto

  WOLKSWAGEN GOLF 4

  • 02/05/2020

  ✅ Modeli : wolswagen Golf 4✅ Ngjyra : Blu e Erret✅ Vit Prodhimi : 1999✅ KM : 270000✅ Transmetuesi: Manual...

  • Nafte
  • 270,000 Km
  • Veture
  • Blu e erret
  € 1,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Golf 7
  8 Foto

  Volkswagen Golf 7

  • 25/04/2020

  SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0 NAFTE Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jasht, pothuajse si e re. Ka s...

  • Nafte
  • 33,000 Km
  • Veture
  • E Kuqe
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Tiguan
  7 Foto

  Volkswagen Tiguan

  • 17/04/2020

  Shitet ✅2011 Volkswagen Tiguan 139 Km,Automatic ,Tavan Xhami-Super Mjet Clean ,Sedilje me Ngrofje+Ftofje ,Ekran t...

  • Benzine/Gas
  • 139 Km
  • Veture
  • E Zeze
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Golf 7
  7 Foto

  Volkswagen Golf 7

  • 17/04/2020

  Shitet ✅ .Volkswagen Golf 7 ,2015 ✅103 Km TDI ,DSG Automatik,Sedilje me Ngrofje,Ekran te Madh ,Klima Tronik, Ko...

  • Nafte
  • 103,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin