Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volkswagen

 • Volkswagen Touran
  6 Foto

  Volkswagen Touran

  • 08/01/2020

  VW Touran // 1.9 Tdi // 200.000km te certifikuara // Viti Prodhimit 2005 // Kamjo Manuale // Model Highline // 7-Ve...

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Tiguan
  10 Foto

  Volkswagen Tiguan

  • 08/01/2020

  Vw Tiguan Rline Bluemotion 2017 2.0Tdi(190hp) Panoramike Start – Stop Engine • Key Less Go • Eco System • D...

  • Benzine
  • 44 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 38,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  8 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  Eshte ne gjendje shume te mire. Siguracioni dhe kontrolli teknik mbarojne me 17/01/2020

  • Benzine
  • 194,500 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Touran
  9 Foto

  Volkswagen Touran

  • 08/01/2020

  Volkswagen Turan 1.9 tdi viti 2006, transmisioni manual 163,000 km me dogane vendodhja:autostrada DR-TR km 13,

  • Benzine
  • 162,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Golf 5
  9 Foto

  Volkswagen Golf 5

  • 08/01/2020

  Vw Golf 5 R-Line (sport), nafte, viti 2007, sensor parkimi sendilje me ngrohje komanda ne Timon motor tip I ri full...

  • Benzine
  • 157,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,900(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Golf 4
  4 Foto

  VW Golf 4

  • 07/01/2020

  • Nafte
  • 250,000 Km
  • Veture
  • Gri
  € 2,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin