Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Touareg

 • VW Touareg
  4 Foto

  VW Touareg

  • 15/03/2020

  VW Touareg 3.0 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2018 dal ne qarkullim ne 2019 me 19.000 km , xhama te zinj origjinal ,...

  • Nafte
  • 19,000 Km
  • Fuoristrade
  • Gri
  € 62,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Touareg
  11 Foto

  Volkswagen Touareg

  • 08/01/2020

  Tuareg 2.5 naft kambjo automatike R5 gjendje shum e mir motorrike dhe xhenerike e gateshme per cdo lloj prove .

  • Benzine
  • 230 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Touareg
  6 Foto

  VW Touareg

  • 08/01/2020

  Gjendja e makines eshte perfekte. E gatshme per cdo lloj prove.

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 8,300(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Touareg
  7 Foto

  VW Touareg

  • 08/01/2020

  Makina esht ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Touareg
  5 Foto

  Volkswagen Touareg

  • 08/01/2020

  VW Touareg 3.0 Diesel V6 TDI , Viti Prodhimit 2006 me 203.000 km , sallon lekure , sedilje ngrohje , drita kseno , ...

  • Benzine
  • 203 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 7,499(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Touareg
  6 Foto

  Volkswagen Touareg

  • 08/01/2020

  makina është në gjendje perfekte e gatëshme për cdo lloj prove , Vaj Motori dhe Kambio të sapo ndërruar ,Gom...

  • Benzine
  • 220,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 8,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin