Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

S 550

 • Mercedes-Benz S 550 4-Matik
  9 Foto

  Mercedes-Benz S 550 4-Matik

  • 25/04/2020

  SHITET S-Class 550 4-MatikMakina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda. Ne gjendje shume te mire motorik...

  • Benzine
  • 96,500 Km
  • Veture
  • Blu e erret
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz S 550
  6 Foto

  Mercedes-Benz S 550

  • 08/01/2020

  Mercedes Benz S550 Benzin 4MATIC , Viti Prodhimit Fundi 2011 dal ne qarkullim ne 2012 me 178.000 km , e sapo ardhur...

  • Benzine
  • 178 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 27,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin