Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Passat

 • VW Passat
  10 Foto

  VW Passat

  • 05/07/2020

  ⤵✔ Marka,Modeli : VW Passat SE ✔ Viti : 2014✔ Kambjo : Automatike Tronic✔ Lenda Djegese : Nafte✔ Targa ...

  • Nafte
  • 207,000 Km
  • Veture
  • E Bardhe
  € 8,800(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Passat
  5 Foto

  VW Passat

  • 26/06/2020

  Shitet makine Volkswagen Passat Portobagazh TDI (TD e kuqe) 1.9 nafte, kamio manuale. Airbag shoferi, pasagjeri dhe...

  • Nafte
  • 180,000 Km
  • Veture me portobagazh
  • Blu e erret
  € 2,100(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Passat
  8 Foto

  VW Passat

  • 21/06/2020

   Makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga gjermania.makina permban ketonopsione sediljet ngrohje ftohje sedi...

  • Nafte
  • 236,000 Km
  • Makine familjare
  • Gri
  € 4,400(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Passat
  6 Foto

  Volkswagen Passat

  • 13/05/2020

  Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per prove kudo qe te deshironi. Me letra te rregullta dhe shume ekon...

  • Nafte
  • 230,000 Km
  • Veture
  • Kafe
  € 5,699(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Passat Tdi
  5 Foto

  Volkswagen Passat Tdi

  • 17/04/2020

  Shitet ✅. Volkswagen Passat 2013 Tdi-Automatic 135 KmTavan Xhami-Back Up Camera -Super Mjet Clean – Ndezje ...

  • Nafte
  • 135,000 Km
  • Veture
  • E Bardhe
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Passat TDI
  4 Foto

  Volkswagen Passat TDI

  • 17/04/2020

  Shitet✅. Volkswagen Passat 2013 Tdi-DSG Automatic Lungo ,170 Km Tavan Xhami-Back Up Camera -Super Mjet Clean R...

  • Nafte
  • 17,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • VW Passat
  2 Foto

  VW Passat

  • 06/03/2020

  Super gjendje letrat e sapo bera sherbimet e sapo bera vaj filtra tambure ferrota rrip faze gomat e reja 1.9 tdi me...

  • Nafte
  • 250,000 Km
  • Veture
  • Gri e Erret
  € 2,650(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW PASSAT
  5 Foto

  VW PASSAT

  • 12/01/2020

  VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULLViti prodhimi: 2007Kilometra : 240.000Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA N...

  • Nafte
  • 240,000 Km
  • Veture me portobagazh
  • Gri Metalike
  € 6,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Passat 2013 2.0 Naft Blue Motion
  5 Foto

  Volkswagen Passat 2013 2.0 Naft Blue Motion

  • 08/01/2020

  Volkswagen Passat Viti 2013 Motorri : 2.0 Naft Blue Motion KM : 191.000 Kambia automat dsg Goma te reja te vena qe ...

  • Benzine
  • 191,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 9,100(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • VW Passat
  8 Foto

  VW Passat

  • 08/01/2020

  Shitet ose nderrohet passat 2.0 tdi, viti 2007 , kamio automatike, sensore parkimi para mbrapa, sendilet e para me ...

  • Benzine
  • 234 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,400(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin