Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Opel

 • Opel Astra
  8 Foto

  Opel Astra

  • 02/07/2020

  Opel AstraViti:2000Manual1.7 naftë4 goma te rejavaj filtra sapo nderruarrrip faze nderruarSiguracioni: Korrik 2020...

  • Nafte
  • 25,000 Km
  • Veture
  • Gri
  € 1,700(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Combo
  4 Foto

  Opel Combo

  • 30/06/2020

  Opel Combo 1.3 Naftë 2006 (200.000 KM) OKAZION 2000 Euro!!!Makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe ...

  • Nafte
  • 200,000 Km
  • Kamioncine
  • E Bardhe
  € 2,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • OPEL ASTRA
  6 Foto

  OPEL ASTRA

  • 21/06/2020

  Per info n whatsapp:+393280365894

  • Gas
  • 120,000 Km
  • Kabriolet
  • E Zeze
  € 6,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • OPEL ZAFIRA
  3 Foto

  OPEL ZAFIRA

  • 27/05/2020

  SHITET OPEL ZAFIRA 7 VENDE 📌• VITI 2003 📌• 2.0 NAFT 📌• DISQE ALUMINI 📌• GOMA 80 TE REJA 📌•...

  • Nafte
  • 250 Km
  • Makine familjare
  • Blu e erret
  € 1,900(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Insignia
  2 Foto

  Opel Insignia

  • 18/05/2020

  Shitet Opel Insignia viti prodhimit 2011 Motor 2.0 Diesel EcoTec Kambio automatike + manuale Makina eshte e pa perf...

  • Nafte
  • 200,000 Km
  • Veture me portobagazh
  • Gri e Erret
  € 8,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Zafira
  10 Foto

  Opel Zafira

  • 12/05/2020

  Makina ne total ka patur vetem dy pronare dhe aktualisht ka 216.360 Km. Jane kryer ne menyre sistematike te gjitha ...

  • Nafte
  • 216,360 Km
  • Makine familjare
  • E Zeze
  € 2,300(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Antara
  7 Foto

  Opel Antara

  • 11/03/2020

  Opel Antara Nafte 4×4 ne gjendje shume te mire, Klima, Navi ,sensor parkimi , komanda ne timon, etj. Adresa. R...

  • Nafte
  • 188,000 Km
  • Fuoristrade
  • Gri
  € 6,400(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Corsa
  8 Foto

  Opel Corsa

  • 08/01/2020

  ✔ Marka,Modeli: Opel Corsa ✔ Viti: 2003 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: benzin ✔ Targa: shqipetare ...

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,600(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • OPEL FRONTERA
  5 Foto

  OPEL FRONTERA

  • 08/01/2020

  Opel frontera 4×4 .sherbimet e bera .kandelet e sapo ndrruara.xhama elektrik.dekumentat korrik 2020.cmimi i diskut...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Opel Meriva
  6 Foto

  Opel Meriva

  • 08/01/2020

  ✔ Marka,Modeli: Opel Meriva ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: Benzin ✔ Targa: shqipetare...

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin