Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

ML 270

 • mercedes benz Ml 270
  3 Foto

  mercedes benz Ml 270

  • 08/01/2020

  Shes ML 270 . Naft. Automat. Viti 2002. Makina eshte ne gjendje te mire. Sapo i jan bere vaj filtra kambio dhe moto...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,850(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz ML 270
  7 Foto

  Mercedes-Benz ML 270

  • 08/01/2020

  Makina ka dokumenta shqiptare dhe eshte ne gjendje shum te mire . Disponon xhama te zinj origjinale ,sallon meshini...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • mercedes benz ML 270
  8 Foto

  mercedes benz ML 270

  • 08/01/2020

  Shitet :ML 270CDI ne super gjendje: Tapiceri lekure,xhama te zi origjinal, navi te madh, bixenon, sensor parkimi, k...

  • Benzine
  • 244,343 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,900(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz ML 270
  4 Foto

  Mercedes-Benz ML 270

  • 08/01/2020

  Makina ne gjendje perfekte shitet per arsye emigrimi , sdua ta le ne garazh , xhamat e zinj ne letra

  • Benzine
  • 220,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,999(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin