Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mitsubishi

 • MITSUBISHI L200
  6 Foto

  MITSUBISHI L200

  • 08/03/2020

  Mitsubishi l200 ngjyra e zeze me targa shqiptare me kodicjoner ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike kar...

  • Nafte
  • 88,000 Km
  • Fuoristrade
  • E Zeze
  € 11,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi l200
  10 Foto

  Mitsubishi l200

  • 07/03/2020

  Shitet mitsubishi l200 2.5  nafte viti prodhimit fundi 2008 version animal per arsye mosperdorimi makina eshte ne...

  • Nafte
  • 238,000 Km
  • Fuoristrade
  • E Zeze
  € 9,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi Colt
  9 Foto

  Mitsubishi Colt

  • 08/01/2020

  ✔ Marka,Modeli :Mitsubishi Colt ✔ Viti : 2004 ✔ Kambjo : automatike ✔ Lenda Djegese : benzin ✔ Targa : Sh...

  • Benzine
  • 190,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,400(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi Pajero
  6 Foto

  Mitsubishi Pajero

  • 08/01/2020

  Shitet mitsubishi 3.2 naft,automat letrat e paguara deri me 10 nentor 2019 sherbimet ekryera vaj,filtra,gomat e rej...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi l200
  3 Foto

  Mitsubishi l200

  • 08/01/2020

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar goma te reja sapo te vendosura

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 7,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi Pajero
  1 Foto

  Mitsubishi Pajero

  • 08/01/2020

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi Space Star
  6 Foto

  Mitsubishi Space Star

  • 08/01/2020

  Mitsubishi Space Star 2017 1.0 benzin 20 mije km origjinale me liber sherbimesh e ardhur nga zvicra me dogan te paguar

  • Benzine
  • 20 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin