Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz

 • Mercedes-Benz C 280
  2 Foto

  Mercedes-Benz C 280

  • 02/05/2020

  Shes c 204 benxin + gaz makina disponon kto ekstra sensor parkingu para mbrapa xenon stopa me led mrap dy celsa ino...

  • Benzine/Gas
  • 198,655 Km
  • Veture
  • Gri e Erret
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 220 (AMG paket )
  6 Foto

  Mercedes-Benz C 220 (AMG paket )

  • 02/05/2020

  ✔ Marka,Modeli : Mercedes Benz C Class ( AMG paket )✔ Motorr :220 ( 125kw )✔ Viti : 08/2008✔ Kambjo : Autom...

  • Nafte
  • 187,383 Km
  • Veture
  • E Bardhe
  € 9,800(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz S 550 4-Matik
  9 Foto

  Mercedes-Benz S 550 4-Matik

  • 25/04/2020

  SHITET S-Class 550 4-MatikMakina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda. Ne gjendje shume te mire motorik...

  • Benzine
  • 96,500 Km
  • Veture
  • Blu e erret
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300 4-Matik
  8 Foto

  Mercedes-Benz C 300 4-Matik

  • 25/04/2020

  Shitet C- Class 300 4-Matik.Makina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda. Ne gjendje shume te mire motor...

  • Benzine
  • 108,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 0(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedez Benz B200 CDI
  3 Foto

  Mercedez Benz B200 CDI

  • 20/04/2020

  B 200 cdi automatike me dogane. E pajisur me sensore parkimi, disqe alumini, goma te reja dhe sherbime te sapo krye...

  • Nafte
  • 167,000 Km
  • Veture
  • Gri
  € 4,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz E320
  6 Foto

  Mercedes-Benz E320

  • 18/04/2020

  Shitet⤵️⁣⁣ 📂2007 Mercedes-Benz E320 evo ⁣⁣ ✅Forca Motorrike: 2997 cc⁣ ✅Karburanti: Nafte⁣ ...

  • Nafte
  • 251,081 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 7,300(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz Glk 2014
  5 Foto

  Mercedes Benz Glk 2014

  • 17/04/2020

  Shitet ✅. 2014 Glk Diesel Amg Look-140 km ,super super clean,Direkt from Mercedes Benz Store,fully loaded,Automat...

  • Nafte
  • 140 Km
  • Fuoristrade
  • E Bardhe
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz Ml 2011
  3 Foto

  Mercedes Benz Ml 2011

  • 17/04/2020

  Shitet ✅ .350 Ml 2011 BlueTEC -Super Mjet ,Super Clean,Automatik +Tavan Xhami ,Timon me Ngrohje-Marsha ne Timon,S...

  • Nafte
  • 185 Km
  • Fuoristrade
  • E Bardhe
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz Ml 2011 Bluetec
  2 Foto

  Mercedes Benz Ml 2011 Bluetec

  • 17/04/2020

  Shitet ✅ . 350 Ml 2011 BlueTEC ,Automatik,Super Mjet-170 Km Ndezje me Gisht ,Tavan Xhami-Back Up Camera-Sensora-S...

  • Nafte
  • 17,000 Km
  • Fuoristrade
  • E Zeze
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz Ml 350 BlueteeC
  3 Foto

  Mercedes Benz Ml 350 BlueteeC

  • 17/04/2020

  Shitet ✅.Ml 2012 BlueTEC,AMG Look,Super Super Clean,180Km,Tavan Xhami,Sensora,Pasqyra me Palosje, Navigation,Peda...

  • Nafte
  • 18,700 Km
  • Makine familjare
  • E Zeze
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin