Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz

 • Shitet Ose Nderrohet w203 220cdi
  10 Foto

  Shitet Ose Nderrohet w203 220cdi

  • 25/05/2020

  Shitet ose Nderrohet W203 220cdi manual 6+R !! Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te sapokryer!! Dokumenta te sapop...

  • Nafte
  • 229,000 Km
  • Veture
  • Gri
  € 2,900(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz c220 BlueEfficiency Viti 2010 Automat Full Options
  5 Foto

  Mercedes Benz c220 BlueEfficiency Viti 2010 Automat Full Options

  • 24/05/2020

  🚘Marka: Mercedes Benz 🗯Modeli: C220 BlueEfficiency 📆Viti Prodhimit: 2010 🖲Kambio: Automatike 🛢Karbur...

  • Nafte
  • 210,000 Km
  • Veture me portobagazh
  • Gri e Erret
  € 0(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz E 220
  8 Foto

  Mercedes-Benz E 220

  • 23/05/2020

  Benz mercedes w211 220 cdi 2003 243 mije nafte automatik 165 vlore 4800€ 0693753715 makina eshte me sherbime te b...

  • Nafte
  • 243,000 Km
  • Makine familjare
  • E Bardhe
  € 4,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz A200
  5 Foto

  Mercedes-Benz A200

  • 22/05/2020

  A200 cdi AvantgardeShum i vecant ne lloin e vetKambio AutomatikeLarje fenerashSensor parkimi para dhe mbrapa.Sendil...

  • Nafte
  • 179,000 Km
  • Veture
  • Gri
  € 4,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz Cls 400
  7 Foto

  Mercedes-Benz Cls 400

  • 22/05/2020

  Mercedes Benz CLS 400 4 matic/ Benzine / Viti i prodhimit 2015 / Buton Start-Stop / Baxha Xhami l / Sendilje me mas...

  • Benzine
  • 120,000 Km
  • Veture Sportive
  • E Zeze
  € 36,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C300 Amg
  4 Foto

  Mercedes-Benz C300 Amg

  • 21/05/2020

  Shitet C300 look AMG origjinal me parakolp 6.3 dhe bisht amg .Aktiv vetem mbrapa e jo me problemet e 4matic .Sherbi...

  • Benzine
  • 218,000 Km
  • Veture
  • E Bardhe
  € 8,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz C Class 250 D
  4 Foto

  Mercedes Benz C Class 250 D

  • 18/05/2020

  Shes Mercedes Benz C Class 250 D. Viti i prodhimit 1995. Karburanti Diesel. Ngjyrë gri metalizato. Shitet për ars...

  • Nafte
  • 250,000 Km
  • Veture
  • Argjend
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz ML 320
  5 Foto

  Mercedes-Benz ML 320

  • 14/05/2020

  Shitet ML super full , makina eshte ne gjendje super , liber sherbimesh , te gjitha sherbimet te kryera ne janine, ...

  • Nafte
  • 260,000 Km
  • Fuoristrade
  • Gri
  € 11,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz GL 350
  1 Foto

  Mercedes-Benz GL 350

  • 13/05/2020

  🇺🇸Marka 👉Mercedez Benz🇺🇸Forca motorrike 👉350🇺🇸Lloj i kambojs 👉Automat🇺🇸Karburanti ...

  • Nafte
  • 193,884 Km
  • Fuoristrade
  • Gri
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Mercedes benz
  10 Foto

  Mercedes benz

  • 08/05/2020

  Mercedes benz c 180 benzine gaz viti 2003.

  • Benzine/Gas
  • 250,000 Km
  • Veture Sportive
  • E Kuqe
  € 3,100(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin