Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

L200

 • MITSUBISHI L200
  6 Foto

  MITSUBISHI L200

  • 08/03/2020

  Mitsubishi l200 ngjyra e zeze me targa shqiptare me kodicjoner ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike kar...

  • Nafte
  • 88,000 Km
  • Fuoristrade
  • E Zeze
  € 11,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi l200
  10 Foto

  Mitsubishi l200

  • 07/03/2020

  Shitet mitsubishi l200 2.5  nafte viti prodhimit fundi 2008 version animal per arsye mosperdorimi makina eshte ne...

  • Nafte
  • 238,000 Km
  • Fuoristrade
  • E Zeze
  € 9,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mitsubishi l200
  3 Foto

  Mitsubishi l200

  • 08/01/2020

  Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar goma te reja sapo te vendosura

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 7,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin