Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Grande Punto

 • Fiat Grande Punto
  5 Foto

  Fiat Grande Punto

  • 12/01/2020

  Fiat Grande Punto, 1.3 Nafte. Prodhuar fundi 2007. 198 mije km. Gjendja perfekte dhe shume e paster. E Sapo Targuar

  • Nafte
  • 198,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 3,550(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Fiat Grande Punto
  6 Foto

  Fiat Grande Punto

  • 08/01/2020

  SHES MAKIN…FIAT-GRAND -PUNTO…VITI 2006…MOTORR 1.3…ME NAFR…MANUALE…ME TAPICERI L...

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,100(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Fiat Grande Punto
  6 Foto

  Fiat Grande Punto

  • 08/01/2020

  Fiat Grande Punto, 1.3 Nafte. Prodhuar fundi 2008. 161 mije km. Gjendja perfekte dhe shume e paster. Me dogane te p...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,400(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Fiat Grande Punto
  4 Foto

  Fiat Grande Punto

  • 08/01/2020

  Makina shum e paster ska nevoj per asnje sherbim

  • Benzine
  • 21,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin