Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Ford

 • Ford Focus
  6 Foto

  Ford Focus

  • 06/04/2020

  Shitet makina ne gjendje shume te mire, cdo sherbimi i bere. Me KM te vetat e bler me 0 te fordi. Motorri 1.6 benzi...

  • Benzine/Gas
  • 83,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 7,200(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Mondeo
  0 Foto

  Ford Mondeo

  • 16/03/2020

  • Benzine/Gas
  • 1,000,500 Km
  • Veture
  • Jeshile e Erret
  € 1,600(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Focus
  1 Foto

  Ford Focus

  • 13/03/2020

  Ford Focus 1.8 TDCI Ne gjendje te mire e shpejte dhe ekonomike per cdo info kontak cel 0676384988 whatsapp dhe viber

  • Nafte
  • 331,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 1,700(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Tranzit
  0 Foto

  Ford Tranzit

  • 13/03/2020

  Shitet Ford per arsye mos perdorimi Makina eshte ne gjendje te mire e gatshme per cdo lloj prove

  • Nafte
  • 35,000 Km
  • Makine familjare
  • Jeshile
  € 2,800(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Fiesta
  7 Foto

  Ford Fiesta

  • 11/03/2020

  • Nafte
  • 210,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 1(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Fiesta Titanium 1.4
  3 Foto

  Ford Fiesta Titanium 1.4

  • 05/03/2020

  Shitet Ford Fiesta Titanium i vecante viti 2008 Euro 4,sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa,14...

  • Benzine
  • 141,352 Km
  • Kabriolet
  • E Zeze
  € 2,800(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Focus
  8 Foto

  Ford Focus

  • 05/03/2020

  • Benzine/Gas
  • 250,000 Km
  • Veture
  • Blu metalike
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Ford Fiesta
  6 Foto

  Ford Fiesta

  • 05/03/2020

  Shktet ford fiesta me dogane me te gjitha sherbimet e ber benzin gaz impjanti montuar te fabrika ne itali 123490 km...

  • Benzine/Gas
  • 124,990 Km
  • Veture
  • Bezhe
  € 4,800(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Fiesta
  6 Foto

  Ford Fiesta

  • 12/01/2020

  FORD FIESTA 1.3 BENZIN GAZ IMPIANT DIGI-TRONIC I SAPO MONTUAR , KAMBIO MANUALE, VITI 2004 ,SENSOR PARKIMI MBRAPA, M...

  • Benzine/Gas
  • 200,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 2,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Fiesta
  6 Foto

  Ford Fiesta

  • 08/01/2020

  “OKAZION“ Shitet Ford Fiesta (MANUALE) Naft 1.9TDI makina esht ne gjendje te mir pune kush esht i inter...

  • Benzine
  • 149,998 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin