Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Explorer

 • Ford Explorer
  10 Foto

  Ford Explorer

  • 08/01/2020

  Shitet ford explorer( makina ndodhet ne amerike dhe vjen pa dogane) Viti: 2012-2013 Kambio automatike 2.0 benzine S...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 12,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Ford Explorer
  5 Foto

  Ford Explorer

  • 08/01/2020

  Ford Explorer 3.5 Benzin-Gaz Viti prodhimit 2011 , me 130.000 km , kamio automatike , navigator ,cd player , butona...

  • Benzine
  • 130 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 23,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin