Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

E 220

 • Mercedes Benz E220
  4 Foto

  Mercedes Benz E220

  • 26/06/2020

  Shitet per arsye mosperdorimi

  • Nafte
  • 205,000 Km
  • Veture
  • Bezhe
  € 5,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • E 220 EVO
  10 Foto

  E 220 EVO

  • 20/06/2020

  Mercedes benz E 220 EVO Kambio automatike, fund 2007, nga Gjermania, klima, sensore parkimi para prapa, xhama e sed...

  • Nafte
  • 217,000 Km
  • Veture
  • Gri Metalike
  € 6,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz E 220
  5 Foto

  Mercedes Benz E 220

  • 18/06/2020

  Vaji filtra te bera 4 amurtizatore te rrinj Xenon te rinj fener dhe stopa te rinj

  • Nafte
  • 240,000 Km
  • Makine familjare
  • E Verdhe
  € 3,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz E 220
  8 Foto

  Mercedes-Benz E 220

  • 23/05/2020

  Benz mercedes w211 220 cdi 2003 243 mije nafte automatik 165 vlore 4800€ 0693753715 makina eshte me sherbime te b...

  • Nafte
  • 243,000 Km
  • Makine familjare
  • E Bardhe
  € 4,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes e220
  11 Foto

  Mercedes e220

  • 08/04/2020

  SHITET e220 makina esht ne super gjendje vjen nga franca esht blere nga Kunati im me zéro klm ne gjermani kur kan ...

  • Nafte
  • 239,888 Km
  • Veture
  • Gri
  € 5,000
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz E 220 Avantgarde
  9 Foto

  Mercedes Benz E 220 Avantgarde

  • 02/04/2020

  OKAZIOOON 👌👌MERCEDES – BENZ 👉MODEL E 220 CDI 👉VITI 2009 👉AVANT-GARDE 👉KAMJO AUTOMAT...

  • Nafte
  • 225 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 9,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz E 220
  7 Foto

  Mercedes-Benz E 220

  • 02/04/2020

  makina eshte ne gjendje shume te mir si motorrike dhe gjenerike dhe shume ekonomike xhama te zij original,me letra ...

  • Nafte
  • 183,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 5,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz E 220
  7 Foto

  Mercedes Benz E 220

  • 31/03/2020

  Mercedes Benz E 220 Avangarede fund i 2004, automatike, e ardhur nga Franca Sapo targuar letra per nji vit,goma te ...

  • Nafte
  • 230,000 Km
  • Veture
  • Kafe
  € 5,300(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz E220
  4 Foto

  Mercedes-Benz E220

  • 10/03/2020

  Shitet E klas 220 naft ne gjendje shum te mir i sapo ardhur me dogan te paguar makina asht full shume e mbajtur  e...

  • Nafte
  • 198,345 Km
  • Fuoristrade
  • Blu e erret
  € 5,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz E 220
  4 Foto

  Mercedes-Benz E 220

  • 07/03/2020

  Mercedes benz E 220 naft kamjo automatike i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar . Km 226712 me garanci te ...

  • Nafte
  • 226,712 Km
  • Veture
  • Blu e erret
  € 5,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin