Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

CLS 320

 • Mercedes Benz Cls320
  10 Foto

  Mercedes Benz Cls320

  • 07/03/2020

  Mercedes Benz CLS 🇩🇪 Modeli- Cls 320 Kilometra- 231 000 Original Karburanti- Nafte pa taks luksi Kambio- Auto...

  • Nafte
  • 231,000 Km
  • Veture
  • Gri
  € 9,900
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz CLS 320
  9 Foto

  Mercedes-Benz CLS 320

  • 06/03/2020

  Shitet :Mercedes benz CLS 320 nafte pa taks luksi e vitit 2006 270.000 KM Origjinale goma 90%te reja makines i jan ...

  • Nafte
  • 270,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 6,888
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz CLS 320
  5 Foto

  Mercedes Benz CLS 320

  • 05/03/2020

  Shitet per arsye mosperdorimi

  • Nafte
  • 179,000 Km
  • Veture Sportive
  • Blu e erret
  € 9,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz CLS 320
  2 Foto

  Mercedes Benz CLS 320

  • 08/01/2020

  Makina ne gjendje te mire. Lekure vishnje. Me te gjitha sherbimet e kryera rregullisht. Full options. Me targa dhe ...

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 9,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz CLS 320
  5 Foto

  Mercedes-Benz CLS 320

  • 08/01/2020

  Mercedes -benz cls 320 avangarde full option Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe vizuale. Mund t...

  • Benzine
  • 151,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 10,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin