Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Caddy

 • VW CADDY ( MAXI )
  10 Foto

  VW CADDY ( MAXI )

  • 24/03/2020

  VW CADDY ( MAXI ) 2.0 NAFTE – 7 VENDE – 2008📞 : 069 32 32 032SAPO ARDHUR NGA GJERMANIAVW CADDY (MAXI...

  • Nafte
  • 150,000 Km
  • Makine familjare
  • Blu
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  2 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  Lloj : Autoveture Marka/ Tipi :VW Caddy Life Viti : 2006 Motori : 1.9 Diesel / Nafte Kambio : Manuale Gjendja motor...

  • Benzine
  • 170 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  4 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  Caddy maxi 6 plus nje me dogan te paguar , mundesi nderrimi

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  9 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  SHITET CADDY 1.4 BENZIN/GAS E VITIT 04.2009,ME KAMIO MANUALE ,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR,191.000 KM...

  • Benzine
  • 191,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,300(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  6 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE *OKAZION -11

  • Benzine
  • 200,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 7,900(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  6 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  OLKSWAGEN CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE *OKAZION* 7 VENDE ?Viti prodhimi: 2007 ?Kambio : MANUAL ?Kilometra : ...

  • Benzine
  • 199 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 7,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Volkswagen Caddy
  8 Foto

  Volkswagen Caddy

  • 08/01/2020

  Eshte ne gjendje shume te mire. Siguracioni dhe kontrolli teknik mbarojne me 17/01/2020

  • Benzine
  • 194,500 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin