Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

C4

 • Citroen C4
  3 Foto

  Citroen C4

  • 08/01/2020

  Full options Viti 2010 Km 160000 Letrat 03/2020 Cmimi 4300 euro pak i disk Kmbio automatike Nuk ka nevoj per asnje sherbim

  • Benzine
  • 160,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,300(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Citroen C4
  4 Foto

  Citroen C4

  • 08/01/2020

  Okazion Citroen C4 i sapoardhur nga Italia, letrat te paguar per 1 vit, 1.4 benzine 88cv, me te gjitha sherbimet e ...

  • Benzine
  • 201,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Citroen C4
  5 Foto

  Citroen C4

  • 08/01/2020

  Makina eshte blere te citroen albania dhe eshte ne gjendje te perkryer.

  • Benzine
  • 54,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,300(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin