Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

C 300

 • Mercedes-Benz C300 Amg
  4 Foto

  Mercedes-Benz C300 Amg

  • 21/05/2020

  Shitet C300 look AMG origjinal me parakolp 6.3 dhe bisht amg .Aktiv vetem mbrapa e jo me problemet e 4matic .Sherbi...

  • Benzine
  • 218,000 Km
  • Veture
  • E Bardhe
  € 8,500(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300 4-Matik
  8 Foto

  Mercedes-Benz C 300 4-Matik

  • 25/04/2020

  Shitet C- Class 300 4-Matik.Makina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda. Ne gjendje shume te mire motor...

  • Benzine
  • 108,000 Km
  • Veture
  • E Zeze
  € 0(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300
  5 Foto

  Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020

  C300 Benzin – Gaz Makina esht e sapoardhur dhe e targuar me date 15 shtator. Impiant Stag me 4vite garanci. M...

  • Benzine
  • 213,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 10,999(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz C 230
  4 Foto

  Mercedes Benz C 230

  • 08/01/2020

  : BENZ C CLASS 230 BENZIN-GAZ KOMPRESSOR : 165.000 KM ORIGJINALE. : VITI 2005, AUTOMAT : SENDILJE ME NGROFJE,NAVI,B...

  • Benzine
  • 165 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes Benz C 300
  8 Foto

  Mercedes Benz C 300

  • 08/01/2020

  Pa Taks Lluksi 2996 Cc, Mundsi Inpjant Gazi 100% ….Me Garanci 100% Drejt Kontrolli Ku te Deshironi .Mjeti Per...

  • Benzine
  • 189 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 9,350(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300
  7 Foto

  Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020

  buton START , hapje mbyllje me gisht , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje , drrita ks...

  • Benzine
  • 135 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 12,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300
  9 Foto

  Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020

  Mercedes Benz C300 4MATIC Benzin , Viti Prodhimit 2016 me 63.000 km , MODEL AMERIKAN , tavan xhami panorama , sallo...

  • Benzine
  • 63 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 29,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300
  6 Foto

  Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020

  Mercedes-Benz C300 4Matic LOOK AMG/// (origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit 2011 me 185.000 km , sallon lekure ...

  • Benzine
  • 185 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 13,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300
  10 Foto

  Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020

  M-Benz C 300 // Look origjinal 6.3 AMG // Benzine // Viti Prodhimit 2012 // Kamjo Automatike // Navigator i Madh //...

  • Benzine
  • 107,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 17,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Mercedes-Benz C 300
  7 Foto

  Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020

  Mercedes Benz C 300 4Matic Benzine // Ardhur Nga Amerika // Avantgarde Sport Edition // AMG // Kambio Automatike //...

  • Benzine
  • 133,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 13,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin