Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

A4

 • Audi A4
  5 Foto

  Audi A4

  • 13/03/2020

  Audi A4 2.0 Naft manual  viti 2009 195840 km orgjinale  2 celsa pasqyrat me palosje gjendje super CMIMI 7000  ...

  • Nafte
  • 195,840 Km
  • Veture me portobagazh
  • Gri
  € 7,000(I diskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  10 Foto

  Audi A4

  • 06/03/2020

  Audi A4 viti 2013 me nafte, full option, njesoj si i pa perdorur, SHITET PER AERSYE EMIGRACIONI !!! Eshte blere 170...

  • Nafte
  • 89,000 Km
  • Veture me portobagazh
  • Gri
  Telefononi per cmimin
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  7 Foto

  Audi A4

  • 08/01/2020

  Audi A4 2.0 TDI 11/2006 Manuale Me 248000 Km te saja origjinale, makina eshte e paster si nga ana motorrike dhe xhe...

  • Benzine
  • 248,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4 S-line
  8 Foto

  Audi A4 S-line

  • 08/01/2020

  Shitet audi a4 s-line fabrike , makina eshte ne gjendje perfekte Si nga ana vizuale dhe ajo motorrike. Sapo i jan b...

  • Benzine
  • 236,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 9,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  9 Foto

  Audi A4

  • 08/01/2020

  Shitet Audi A 4 Viti Prodhimit 2007 Motorri 2.0 Nafte Manual Km 256 Mij Me Dogane Dy Celsa Cmimi 4.200 Euro

  • Benzine
  • 256 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,200(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  8 Foto

  Audi A4

  • 08/01/2020

  ‘- Audi a4 S-line – Motorr 2.7 nafte – 198.000 km – Kambio automat 8+1 – Te gjitha sh...

  • Benzine
  • 198,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 12,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi a4
  10 Foto

  Audi a4

  • 08/01/2020

  Marka Audi A4 Forca mottorrike 2.5 Lloji i kambjos Automatike Karburanti Naft Viti i prodhimit 2002 Kilometrat 1700...

  • Benzine
  • 170,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 3,200(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  7 Foto

  Audi A4

  • 08/01/2020

  Dokumenta te sapo paguara deri ne maj 2020, gomat 100% te reja me sherbime, mundesi nderimi dhe vlersimi me makine me te vogel + diferencen

  • Benzine
  • 205 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 8,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  7 Foto

  Audi A4

  • 08/01/2020

  ska

  • Benzine
  • 187,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A4
  5 Foto

  Audi A4

  • 08/01/2020

  Makina ka vaj filtra t nderuara rrip faze set edhe letrat I mbarojn ne maj 2020. Makina t katra gomat I ka 100 % t ...

  • Benzine
  • 240,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin