Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

A3

 • Audi a3 Sline sport packet.
  5 Foto

  Audi a3 Sline sport packet.

  • 08/01/2020

  Full opsion. I bler ne koncesionar gjermani, me liber sherbimesh, sherbimet e bera te gjitha ne audi. Makina esht e...

  • Benzine
  • 155 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 24(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  4 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  Makina eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi gati per cdo kontroll japim dhe 4 goma rezerve ...

  • Benzine
  • 160,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 2,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  2 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  Makina esht ne super gjendje

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3 S-Line
  12 Foto

  Audi A3 S-Line

  • 08/01/2020

  Shes Audi A3 170 HP model S-Line viti prodhimit 2007. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe estetike....

  • Benzine
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,500(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  6 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  Audi a3, viti pordhimit 2007, kamio manuale, 6 marshe, 2dyer. Servis dhe goma te sapo nderruara. Dokumebra te pagua...

  • Benzine
  • 250,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,000(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  7 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  Audi A3-2.0 Diesel QUATRO , Viti Prodhimit 2009 me 123.000 km , kamio automatic , klima , cd player , marsha ne tim...

  • Benzine
  • 123 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 9,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  6 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  AUDI A3-2.0 Benzine Quatro S_line , Viti Prodhimit 2009 me 170.000 km , sallon lekure , tavan xhami , sedilje me ng...

  • Benzine
  • 170 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 8,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  6 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  AUDI A3 2.0 TDI S-LINE Sportback *SUPER GJENDJE* -06

  • Benzine
  • 199 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 5,700(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  6 Foto
  Te Sponsorizuara

  Audi A3

  • 08/01/2020

  AUDI A3 2.0 TDI S-Line SPORTBACK NAVI BOOZE ?Viti prodhimi: 2004 ?Kambio : MANUAL ?Kilometra : 152.000 (TE CERTIFIKUARA NGA AUDI +TUV)

  • Benzine
  • 152 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 4,490(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • Audi A3
  4 Foto

  Audi A3

  • 08/01/2020

  AUDI A3 2.0 TDI S-Line SPORTBACK AUTOMATIK FULL-07 ?Viti prodhimi: 2007 ?Kambio : AUTOMATIK ?Kilometra : 183.000 (T...

  • Benzine
  • 183 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin