Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

330

 • Bmw 330d kupe
  6 Foto

  Bmw 330d kupe

  • 08/01/2020

  Bmw 330d kupe e vitit 2007 motorr 3.0 nafte manual ,ekonomik dhe i shpejt,sedilje lekure elektrike me memorje ,navi...

  • Benzine
  • 230,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 6,300(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin
 • BMW 330 XD
  5 Foto

  BMW 330 XD

  • 08/01/2020

  Bmw 330 XD (4×4) Motorr 3.0 diesel (nuk e kap taksa e luksit) E vitit 2008 por me look 2011 shum e veqant ne l...

  • Benzine
  • 258,000 Km
  • Fuoristrade
  • Argjend
  € 8,800(I padiskutueshem)
  Shiko njoftimin